Skip Ribbon Commands
Skip to main content

2022-2024 Dönemi Döner Sermaye Bütçesi Hazırlık Toplantısı Sona Erdi

​16 Kasım 2021 tarihince başlayan ve 2021 faaliyetlerinin değerlendirilip, 2022 – 2024 dönemlerini kapsayan Döner Sermaye Bütçe hazırlık toplantısı sona erdi.

Bütçe görüşmeleri kapsamında bölge müdürlüklerimizin ve daire başkanlıklarımızın 2021 yılı içerisinde yapmış oldukları ve 2022 – 2024 yıllarında yapacak oldukları çalışmalar değerlendirildi. 

Genel Müdürümüz Sayın Bekir Karacabey toplantının kapanışı münasebetiyle yaptığı konuşmada, “Ormancılığımızı daha ileriye götürebilmek adına yapmış olduğumuz toplantıya ait sonuçların ülkemiz ormancılığı ve teşkilatımız açısından hayırlara vesile olmasını diliyorum. Sizlerin destekleri ile teşkilatımızı daha da güçlendirecek, ülkemizin doğasına ve ekonomisine olan katkılarımızı ise her geçen gün daha da arttıracağız. Toplantıya emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Karacabey ayrıca, teşkilatımızda daha yenilikçi yaklaşımlar üretmek ve hayata geçirmek için teşkilatımız bünyesinde bir heyet kurulmasının gerekliliğini de sözlerine ekledi.​

19.11.2021

Paylaş: