Ana Sayfa
Site Haritası
Şubeler
İşletmeler
İletişim
Arama:
Arama Yap
 

MEVSİMLİK GEÇİCİ İŞÇİ ALIMI

24.06.2010 00:00
Mersin Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı İşletme Müdürlüklerinde çalıştırılmak üzere Mevsimlik Geçici İşci alımı yapılacaktır.
MEVSİMLİK GEÇİCİ İŞÇİ ALIMI
24.06.2010 00:00
Mersin Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı İşletme Müdürlüklerinde çalıştırılmak üzere Mevsimlik Geçici İşci alımı yapılacaktır.
Mersin Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı İşletme Müdürlüklerinde çalıştırılmak üzere Arazöz(İtfaiye) Şoförü, Dozer Operatörü ve Greyder Operatörü İş Pozisyonlarında kişisel durumu Normal Statüde olan Geçici İşci alımı yapılacak olup, Çalışma yeri, Alınacak İşçi Sayısı, İş Pozisyonu ve müracaatları kabul edilecek İlçelere ilişkin bilgiler aşağıda bildirilmiştir.
İşkur Mersin İl Müdürlüğü tarafından başvurulara ilişkin listelerin Bölge Müdürlüğümüze gönderilmesini müteakip 15.07.2010 tarihinde saat : 09.00’da Mersin Orman İşletme Müdürlüğü Kuyuluk Orman Deposu  MEZİTLİ/MERSİN adresinde Noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.
 

Taleplerin Karşılanma Biçimi: İlçe Bazında
GENEL ŞARTLAR
1- Tüm İş Pozisyonları için en az ilköğretim okulu mezunu olmak(Lise ve dengi, Önlisans ve Lisans Mezunları da başvuru yapabilir)
2- Arazöz Şoförü için en az C sınıfı ehliyete sahip olmak (D ve E sınıfı ehliyeti olanlar da başvuru yapabilir)
3- Dozer  Operatörü için G sınıfı Dozer veya Ekskavatör Ehliyeti veya Yetkili Kurumlarca verilmiş Dozer veya Ekskavatör Sertifikasına sahip olmak. Greyder operatörü için G sınıfı greyder ehliyeti veya Yetkili Kurumlarca verilmiş greyder sertifikasına sahip olmak.
4- Belirlenen İlçe hudutları dahilinde ikamet etmek
5- İyi Halli olduğunun belgelenmesi(Hükümlü olmamak)
6- Komisyonun yapacağı imtihanda başarılı olmak
7- İmtihanda başarılı olanların tam teşekküllü heyet raporu istenecektir.
BAŞVURU YAPACAK OLAN ADAYLARIN DİKKATİNE;
*Talep şartlarına durumu uyan adaylar, İlanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 Gün içerisinde; talebin yayınlandığı yerdeki İŞKUR İl/Şube Müdürlüğüne şahsen başvurabilecekleri gibi internet (www.iskur.gov.tr.) üzerinden de başvuru yapabileceklerdir.
*ADAYLAR İŞYERİNİN, DURUMLARINA UYAN YALNIZ 1 TALEBİNE MÜRACAAT EDEBİLİRLER.
*Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.
*Merkezi sınav uygulanmayacak öncelikli olarak başvuru yapacak olan adaylar durumlarına ilişkin açıklayıcı belge asılları ile birlikte Türkiye İş Kurumu İl veya Şube Müdürlüklerine müracaat edeceklerdir.
*Seyahat engeli ve arazi çalışmasına mani hali bulunmamak.
*Erkek Adayların Askerlikle ilişiği (Muaf, Yapmış veya Tecilli) bulunmaması gerekmektedir.
*Gerçeğe aykırı belge verenlerin yada beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.
*Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilmektedir.
Not: Adayların işe yerleştirilmeleri Kura çekimi sonucu belirlenecek adaylar arasında yapılacak mülakat sınavı sonucuna göre yapılacaktır.
 

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - Bilgi Sistemleri Dairesi Başkanlığı - E-posta: webbirimi