Ordu Orman İşletme Müdürlüğü
Arama:
Arama Yap
 

Ordu Orman İşletme Müdürlüğü ikinci Müdür Yardımcısı Serkan CÜCE

Serkan CÜCE
Ordu Orman İşletme Müdürlüğü Müdür Yardımcısı

Sayın Serkan CÜCE 1973 Giresun doğumludur. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Giresun'da, Üniversite öğrenimini 1992 - 1997 arasında İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesinde tamamlamıştır.

1997 yılı Nisan ayında Yevmiyeli Mühendis olarak Giresun Orman İşletme Müdürlüğü, Kulakkaya Orman İşletme Şefliğinde çalışmaya başlamış, 1997 yılında Amenajman Heyetinde görev alarak Giresun, Bulancak ve Dereli Orman İşletme Müdürlükleri Revize Plan yapımında çalışmıştır. 1997 yılı Aralık ayında 259. Dönem Asteğmen olarak Silopi Tank Taburunda askerlik hizmetini tamamlamıştır. Askerlik dönüşü 1999 yılında Giresun Orman İşletme Müdürlüğü, Kemerköprü Orman İşletme Şefliğinde Yevmiyeli Mühendis olarak çalışmış ve bu dönemde Şebinkarahisar Orman İşletme Müdürlüğü, Alucra Orman İşletme Şefliğinde İlk Aralama Bakımlarında görevlendirilmiş, 2000 yılı Mart - Nisan ayları arası Akkuş Orman İşletme Müdürlüğünde Yevmiyeli Mühendis olarak çalışırken, 2000 yılı Ağustos ayından itibaren Şebinkarahisar Orman İşletme Müdürlüğü, Alucra Orman Orman İşletme Şefliğine Orman İşletme Şefi olarak ilk ataması yapılmıştır. 2004 yılı Ağustos ayında Giresun Orman İşletme Müdürlüğü Bulancak Orman işletme Şefliği görevini, 2007 yılı Haziran ayından itibaren de yine aynı İşletmenin Biçik Orman işletme Şefliği görevini sürdürken 2012 yılı Mart ayı itibariyle Ordu Orman İşletme Müdürlüğü emrinde Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilmiştir.

Serkan CÜCE, Türkçe Öğretmeni Göknur GÖKAL CÜCE ile evli olup iki kız çocuk babasıdır.

İletişim Bilgileri

Telefon: +90 452 237 02 26 Dahili 133
E-Posta:
serkancuce@ogm.gov.tr

 

OGM - Bilgi Sistemleri Dairesi Başkanlığı - Ankara [ Adres: Orman Genel Müdürlüğü Gazi Tesisleri 06560 Beştepe - Yenimahalle/ANKARA ] - E-posta : webbirimi