Ana Sayfa
Orman Genel Müdürlüğü
Arama:
Arama Yap


ANA SAYFA
ORMANLARIMIZ
Ormanlarımız
MEVZUAT
OGM Mevzuat
Mevzuat Bilgi Sistemi
HAKKIMIZDA
Tanıtım
Orman Politikamız
YÖNETİM
BÖLGE MÜDÜRÜ
BÖLGE MÜDÜR YARDIMCILARI
İDARİ KADRO
ŞUBE MÜDÜRLÜKLERİ
Orman İdaresi ve Planlama Şube Müdürlüğü
Orman Zararlılarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü
Orman Yangınlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü
Kadastro ve Mülkiyet Şube Müdürlüğü
İzin ve İrtifak Şube Müdürlüğü
İşletme ve Pazarlama Şube Müdürlüğü
Ağaçlandırma ve Silvikültür Şube Müdürlüğü
Orman Köy İlişkileri Şube Müdürlüğü
Makine İkmal Şube Müdürlüğü
Odun Dışı Orman Ürün ve Hizmetleri Şube Müdürlüğü
Personel Şube Müdürlüğü
Mali İşler Şube Müdürlüğü
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Şube Müdürlüğü
İŞLETME MÜDÜRLÜKLERİ
Adapazarı
Akyazı
Hendek
Geyve
Karasu
İzmit
Gölcük
SAKARYA ORMAN FİDANLIK MÜDÜRLÜĞÜ
Fidanlık Müdürü
Müdür Yardımcısı
Hendek Fidanlık Şefliği
İzmit Fidanlık Şefliği
İzmit Fidanlık Şefliği Çalışmaları
Sapanca Fidanlık Şefliği
Fidanlık
KADASTRO BAŞMÜHENDİSLİKLERİ
1 No.lu Or.Kad. Başmühendisliği
6 No.lu Or.Kad. Başmühendisliği
11 No.lu Or.Kad. Başmühendisliği
15 No.lu Or.Kad. Başmühendisliği
41 No.lu Orman Kadastro Başmühendisliği
42 No.lu Or.Kad. Başmühendisliği
57 No.lu Or.Kad. Başmühendisliği
58 No.lu Or.Kad. Başmühendisliği
115 No.lu Or.Kad. Başmühendisliği
116 No.lu Or.Kad. Başmühendisliği
İHALELER
Adapazarı
Akyazı
Geyve
Hendek
Karasu
İzmit
Gölcük
GÜNCEL DÖKÜMANLAR
OGM
Bölge Müdürlüğü
KURUMSAL İŞLEMLER
ABC Cetvelleri
Şeflik Veri Girişi
İşletme Veri Kontrol
Bölge Veri Kontrol
Maden İzinleri İstatistiği
Makina İşletme Girişi
Yatırım - Cari Girişi
Makina İkmal (Yedek Parça)
Kurumsal Programlar
Personel Bilgileri Güncelleme
Uyap Mevzuat Güncelleme
İNTERAKTİF SERVİSLER
EBYS(Elektronik Belge Yönetim Sistemi)
OGM Portal
Kurumsal Kaynak Planlama (ERP)
Arşiv Bilgi Sistemi
ÖB Taşınır.Net
DS Taşınır.Net
Kimlik paylaşım Sistemi
OrmanSu Bakanlık KPS Giriş
Tez Uyarlama Formu
ORBİS
Nuhun Gemisi
e-bordro
Veri Girişi
BİLGİ SERVİSLERİ
Ağaç Türleri
Odundışı Orman Ürünleri
Kalite Yönetim Sistemi
İklim Değişikliği
Kuruluş Bülteni
Mantarlar
Meşeler
Orman Eko Sistemleri
Orman ve Su Çalıştayı
Ormancılık Bilgi Köşesi
Yangın Sempozyumu
Yapraklar
Yardop
Bilgi Teknolojileri
Ormancılıkta 170 Yıl
İLGİLİ SİTELER
OGEM-VAK
OVAK
Orman Mühendisleri Odası
Ormancı İktisatçılar Derneği
DEFNE.ORG
Ormancılıkla İlgili Web Siteleri
KENT ORMANLARIMIZ
Sakarya Kent Ormanı
Kocaeli Kent Ormanı
BİMER
Bimer Kullanıcı Girişi
Bimer Başvuru Formu
Bimer Başvuru Sorgulama
ÜYE GİRİŞİ
Oturum Aç
YARARLI LİNKLER
ŞEHİT VE GAZİ İŞLEMLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
İLETİŞİM


 

Bölge Müdürümüz Hasan TÜRKYILMAZ'a Ziyaretler

25.03.2013 00:00
Yeni Orman Bölge Müdürümüz  Hasan TÜRKYILMAZ'a yapılan ziyaretler

Emekli Genel Müdür Yardımcımız Hüseyin Hacıoğlu ve Emekli Başmüfettiş Nejat Öztüran

Başmüfettiş Ahmet Sırrı Beşel

TÜVAŞAS Genel Müdürü Erol İnal

Yeniçağa Belediye Başkanı Ahmet Kızıltan

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım, Saadet Partisi Sakarya İl Başkan Yardımcıları  Bahattin Tandoğan, Sedat Tarhan, Remzi Cesur

Orman ve Su İşleri Bakanlığı 1. Bölge Müdürü Haluk Özder

Derince İlçesi Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar

Orman Genel Müdürlüğü Başmüfettişi Yaşar Pur, Orman Genel Müdürlüğü Müfettişi Mustafa Kara

Sakarya Halkbank Uzunçarşı Şube Müdürü Pınar Ufuk Ertem, Sakarya Halkbank Uzunçarşı Şube Bireysel Portföy Yetkilisi Aktan Atay

GİMDES Genel Başkanı Dr. Müh. Hüseyin Kami Büyüközer, GİMDES Teknik Bilim Kurulu Üyesi Ahmet Tunç Cengiz

Erenler Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Yusuf Akova, Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Tufan Demircioğlu

Plevne Bölge Müftüsü  Haci Nicatin Mustafa Necib,  Vidin, Vratsa ve Montana İl Müftüsü Necati Ali

Yıldız Entegre Yönetim Kurulu Bşk. Fehmi Yıldız , Satın Alma ve Mali İşler Müdürü Turan Arslan

Müfettiş Fuat Şenol, Müfettiş Yrd. Bengü Özdemir

Prof.Dr İbrahim Turna, Prof.Dr. Salih Terzioğlu 

İl Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz SANDIKÇI

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Hüdaverdi Kervankıran, İlçe Başkanı Metin Saçlı, Şemsi Ünal

Belpaş Genel Müdür Yardımcısı Erol Aydın ve OrmanPark İşletme Müdürü Hasan Engin Berk

Sakarya Baro Başkanı Av. Nihat Nalbantoğlu

Orman ve Su İşleri İstanbul 1.Bölge Müdürü Fahrettin ULU, Orman ve Su İşleri Ankara 9. Bölge Müdürü Zeki ŞALTU, Ankara 9. Bölge Müdürlüğü Sulak Alanlar Şube Müdürü Ali MUTLU, Sakarya Orman ve Su İşleri Şube Müdürü Osman DEMİREL, Ankara Orman ve Su İşleri Şube Müdürü Şahin ÇILGIN,  Bolu Orman ve Su İşleri Şube Müdürü Özkan YAVUZ

Orman İdaresi ve Planlama Daire Başkanı Rüstem KIRIŞ, Orman İdaresi Planlama Daire Başkan Yardımcısı Mithat KOÇ, Orman Mühendisi Mehmet DEMİRCİ,

S.M. Mali Müşavir Kemal Demir,

Özel Hisar Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Temiz ve Yönetim Kurulu üyeleri,

Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Gümüş , Arifiye Anadolu Öğretmen Lisesi Müdürü

Süleyman Kaya ve Ali Dirik

Çamsar Entegre  Genel Müdürü İbrahim Özcan

Eski Adapazarı Orman Bölge Müdürlerinden İrfan Aslan

  Tarım Orman-İş Sendikası Genel Başkanı Şükrü DURMUŞ, Bolu İl Temsilcisi Basri TÜRK, Bolu İl Mali

     Sekreteri Cemalettin ÖZÇELİK

  

 

      Bilal GÜLMEZ

 

AK Parti Sakarya Milletvekili Ayşenur İSLAM ve İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Erdoğan Atabek

Bölge Müdürümüzün köylüleri Selim AKYILDIZ,İ.Hakkı DEMİR, Ali ÖZYURT ve Kamuran ERÇELEBİ

İrfan PÜSKÜLLÜ, Musa BURNAZ, Cemal KAMACI, Adem ÖZ

Atermit Endüstri Genel Müdürü Kemal SABANCI,Planlama Müdürü Erkan KORAP,Huş Müh. Şahap AGAS

Or-Köy eski Genel Müdürü Hüseyin KARAOSMANOĞLU , Hasan ÖZTOPRAK

Silvikültür Daire Başkanlığı, Gençleştirme Şube Müdürü Mehmet Ali CEBECİ, Orman Bakımı Şube Müdürü Uğur TÜFEKÇİOĞLU, Silvikültür Planları Şube Müdürü Murat VARLIBAŞ

 

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin AYAZ , Damlar Köyü Muhtarı Şevki SELİM ve HUŞ Mühendislik Bürosu Orman Mühendisi Şahap AGAS

Camlıca Belediye Başkanı Sinan BAYLAN, Öz Orman İş Sendikası Sakarya Bölge Başkanı Adem ÖZ, Bahattin Mustafa DEMİR

 

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet SOĞUK ve Arifiye Belediye Başkanı İsmail KARAKULLUKÇU

 

Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem ve Yönetim kurulu üyeleri

 

Kocaeli B.Ş.B Park Bahçeler Müdürü Canan TURAN, Kocaeli B.Ş.B Park Bahçeler Müdür yrd. A.Kemal DİLAVER

Milli Emlak Müdürü Raşit YÜCE,Rafet ALDANMAZ,Adnan ÇOBAN,Hakan KARADUMAN

Düzce'den Çetin SARIAHMET, Ahmet BİRİKTİR, Zeki AYDIN ve Cevdet ÇOLOĞLU

Bölge Müdürümüzün Kayınpederi Muhammed AYAZ, Bacanağı Nazır KAPLAN,

Akyazı'dan Keresteci Kudret KINAL

Çolakoğlu Metalurji A.Ş. İdari İşler Koordinatörü Mustaf R. TÜRKER , Yönetim Kurulu Üyesi Cahit AŞKIN

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Sezai MATUR ve Genel Sekreteri Nejdet BAŞOĞLU

İş-Kur Sakarya İl Müdürü Tekin KAYA ve Mustafa ERDOĞAN

Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Orhan USTA ve Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Yılmaz ENGÜR

 

Adapazarı Kaymakamı Akın YILMAZ

 

Kaynarca AKP İlçe Başkanı İsmail KAYMAK, Kaynarca İl Genel Meclis Üyeleri Mehmet BOĞAZ ve Sebahattin DURAN

 

Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Bölümü Öğretim Üyesi; Prof.Dr. Salih MADEN, Prof.Dr. Y. Zekeriya KATIRCIOĞLU, Çankırı Karatekin Üniversitesi Fen fakültesi Biyoloji Bölümünden; Yrd. Doç. Dr. Seçil AKILLI

Vehbi CAMGÖZ, Fatih CAMGÖZ, Celalettin TANTA, Sapanca Savcısı Dursun KOÇ, Refik ÖZÇELİK, Özel İdare Genel Sekreteri Tahsin AKDUMAN ve Bolu Belediyesi Başkan Yardımcısı İhsan AĞCAN

Bilgi İşlem Daire Başkanı İbrahim ŞANLI, İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Cemil ÖZTÜRK, Orman Harita ve Uzaktan Algılama Daire Başkanı Talat MEMİŞ

Bizon Ağaç Sn. Tic. A.Ş. Firma Sahibi Namık DEĞİRMENCİOĞLU, Fabrika Müdürü Mesut MENTEŞ ve Süleyman SALMAN

Sakarya Chp Milletvekili Engin ÖZKOÇ, Mesut TEMİZEL 

Divapan A.Ş. Genel Müdürü HAKAN ZENGİN, Hammadde Tedarik Şefi YAVUZ AKKURT

Kastamonu Entegre Hammadde Tedarik Direktörü Ahmet Yaşar ÖZBAŞ, Hayat Holding Genel Sekreteri Osman AKSOY

 

Yazar Nurettin YILDIZ

İSU Genel Müdürlüğü Emlak İstimlak Daire Başkanı Süleyman KARABAYIR

Sanayi Gazetesi Genel Koordinatörü  - Marmara Gazeteciler Derneği Genel Sekreteri ( MAGDER) Uğur SARAY ve Sanayi Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni  - Marmara Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ( MAGDER)  Şenol AYDIN

 

Sapanca AK Parti İlçe Başkanı Nazmi BOSTANCI, Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail ALCAN, Murat ÇAKIROĞLU ve Hüseyin DUMAN

Gebze 4. O.S.B. Bölge Müdürü Adem ERCAN, HUŞ Mühendislik Bürosu Orman Mühendisi Şahap AGAS ve Gebze 4. O.S.B Bölge Müdürlüğü Kontrol Şefi Yaşar YALAMANOĞLUI

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mutlu IŞIKSU, İlçe Başkan Yardımcısı Yavuz MEŞE, Zeki SALİM, Sinan YAZICI, Mehmet ASLAN ve Mahmut ERGÜN

TOÇ-BİRSEN Genel Merkezi Genel Basın ve İletişim Sekreteri Şahin DEĞİRMEN ile Genel Teşkilat Sekreteri Sabri KIZILKAYA

Aladağ Orman İşletme Müdürü Gültekin AKSAN

23. Dönem Nevşehir AK PARTİ Milletvekili Mahmut DEDE, misafirler  Ersoy AĞAÇ ve Şevket Çetin DAMAR

MÜSİAD Başkanı Halit İNCİ, Başkan Yardımcısı İrfan PÜSKÜLLÜ, Yönetim Kurulu Üyeleri Semih GÜLŞAN, Muhammet ÇAPOĞLU, Baki DEMİR, Sabahattin ERGÜN, Yunus BEKİRCAN,  MÜSİAD Şube Müdürü Enis AKSOY ve Basın Danışmanı Levent CANDAN

Milli Eğitim Müdürü Murat YAZICI

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü KARABIYIK ve Kartepe AK Parti İlçe Başkanı Hasan KANDAZ

Artvin Çoruh Üniversite Öğretim Görevlisi ve arkadaşı Sinan GÜNER

Sakarya Fen Lisesi Kimya Öğretmeni Yusuf SUBAŞI

Hendek Hanedar Mobilya Sahibi Hikmet Hane

The Green Park Resort Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Adil ÜSTÜNDAĞ, Satın Alma Koordinatörü Hasan KARAÇAM, Mimar Celalettin ÖZENÇ, Sekreter Özcan ERSOY ve Sabiha ARNAVUTOVİÇ (misafir)

Orman Park İşletme Müdürü Engin BERK ve Polat Su İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin KÖSE

22-23. Dönem AKP Sakarya Milletvekili Recep YILDIRIM

Sakarya Valisi Mustafa BÜYÜK

Köy Hizmetleri Daire Başkanı Dursun Ali BAL, Adalet ve Kalkınma Partisi Kocaali İlçe Başkanı

Hüseyin ALTINTAŞ, eski Kastamonu Orman Bölge Müdürü Orhan MERT

Poly-Pet A.Ş. Yön. kur. Başk. Ertuğrul YÜZEN

Hikmet YURTSEVER ve Yasin YURTSEVER

Asım TÜRKYILMAZ ve eşi Meral TÜRKYILMAZ

Memur-Sen Başkanı Ahmet ÖKSÜZALİ, Toç Bir-Sen Şube Başkanı Bayram ÖZMEN

DSİ  Müdürü Abdüsselam ELDEMİR ve Abdurrahman CEBECİ

Akyazı Kayabaşı Köyü  Muhtarı Mehmet ORAL

Eski Ordu Milletvekili Sefer KOÇAK

Necip GÜNEY

Nazmi DOĞAN, Özgür AKTAŞ,Mustafa BEKÇİ, Sinan SEVİM, Nazım KÜRŞAT

Nazmi DOĞAN, Özgür AKTAŞ,Mustafa BEKÇİ, Sinan SEVİM, Nazım KÜRŞAT

 

Özgür BALCI

Düzce Konuralp Belediye Başkanı Yusuf ERCAN , Emekli Polis İbrahim İSKENDER

Kurudere Belediye Başkanı Hüseyin SOYAK, Kurudere Merkez Muhtarı Hüseyin AYDOĞAN, Karataş

Mahalle Muh. Yusuf KAYA, Kızılcık Köyü Muh. İ.Hakkı TOPALOĞLU

Düzce Konuralp Belediye Başkanı Yusuf  ERCAN

 

Adalet ve Kalkınma Partisi Akyazı İlçe Başkanı Nail KAHVECİ, Yönetim Kurulu Üyeleri

 Süleyman YILDIRIM, Tarık BOĞAZ, Mustafa KARAKUM, Turan HİKMET

Adalet ve Kalkınma Partisi Karasu İlçe Başkanı Yakup GENÇBAY ve Necati KALKAN

Musa ŞEN

Karasu ve Söğütlü Organize Sanayi Bölge Müdürü İsmet ALTUNIŞIK

Yazlık eski Belediye Başkanı Sabahattin ERSOY ve Raif KANDEMİR

Engelliler Federasyonu Genel Başkan Vekili İbrahim İŞÇİ ve Üye Murat PINAR

Hendek Çobanyatak Kooperatif Başkanı Ali MERT, Mustaf BAK, Ali KATI

Kocaeli Ağaçlandırma Şube Müdürü Ünal KAYA ve Mühendis hasan Ali DEMİR

Batı Karadeniz Orman Araştırmaları Enstitüsü Müdürü Seyfettin KİNİŞ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya CEVHERLİ

Marmara Üniv. Prof Dr. Bedrettin ÇETİNER ve Selman ARPACI

Kamusen Sakarya İl Temsilcisi Rahim VAROL, Türk Ulaşım -Sen Şube Başkanı Ömür KALKAN,

Türk Haber-Sen Şube Başkanı Ali ÇOLAK, Türk Tarım Orman-Sen Şube Başkanı Sami AYIK

Orman Ve Köy İlişkileri Dairesi Başkanı Mahmut AY, Orman İdaresi Ve Planlama Dairesi Başkanı

Rüstem KIRIŞ, Etüd Planlama Şube Müdürü Mithat KOÇ

Sakarya İl Tarım Müdür Yardımcısı Nuri AL, Hayvan Sağlığı Şube Müdürü Avni AYDIN,Toç Bir-Sen

Yönetim Kurulu Üyesi Nihat UZUNOĞLU

Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur ÖZEL, Kaynarca İl Genel Meclis Üyesi Mehmet BOĞAZ

Enver TOÇOĞLU, İrfan PEHLİVAN

Bölge Müdürümüzün Babası ve Amcası

Bölge Müdürümüzün annesi, babası, amcası,halası ve yeğeni

Bölge Müdürümüzün Kardeşi,yengesi ve yeğenleri

Sakarya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Vali Yardımcısı Recep SOYTÜRK

Toç Bir-Sen Kocaeli Yönetim Kurulu Zekeriya ÇILDIR,Nuri AKKOL, Süleyman MEMİŞ,Hasan Hakan ZEYBEK

Müftü Yrd. Muhammed SUİÇMEZ, Abdullah AYGÜN, Ahmet KUMAŞ

Kastamonu Entegre Ağaç Sanayiinden Ahmet Yaşar ÖZBAŞ, Murat İBİŞ, Salim ÖZTÜRK

Sakarya İl Çevre Ve Şehircilik Müdürü Yaşar GÜVENÇ

Adalet ve Kalkınma Partisi Sakarya Milletvekili Şaban DİŞLİ , Hendek Belediye Başkanı Ali İNCİ

Genel Müdür Yardımcısı İsmail ÜZMEZ ve İşletme Pazarlama Daire Başkanı Kenan AKYÜZ

Kurudere Belediye Başkanı Hüseyin SOYAK, B.Meclis Üyesi Süleyman SANCAK, Mehmet TOGAY,

Maden Müh. İrfan ÇEPNİ , Öz Orman-İş Şube Başkanı Adem ÖZ, Em.Turan KAHVECİ

İl Genel Meclis Üyesi Nuri HAŞMENOĞLU , Mahmut Nedim ALKAN, Müh. Turgut ÇANGIR, Esma Çolak

İl Genel Meclis Üyesi Tacettin ÖZTÜRK, Camili Muhtarı Yunus ÖZÇELİK

Kızılay Sakarya Şube Başkanı Ahmet İŞGÜZAR

Düzceden Ekrem YAZAR,Mithat ÇELEBİ,Metin ÇELEBİ,Osman YAZAR,

6 Nolu Or. Kad. Kom.Üyesi Yasin AKDERE, Yıldız Entegre'den Hasan ORUÇ

Düzceden Ekrem YAZAR,Mithat ÇELEBİ,Metin ÇELEBİ,Osman YAZAR,

6 Nolu Or. Kad. Kom.Üyesi Yasin AKDERE

Toç Bir-Sen Bolu Şube Başkanı Ramazan DOĞAN,

Yönetimden Levent KARTAL,İbrahim MALİ,Mustafa EMRAL

 

Çamsan Lojistik Müd. Erdoğan ERKAN, Hammadde Tedarik Şefi Cem CANKURT

Akasya Ormancılık'tan  Or. Yük.Müh. Sevgi YAZARKAN

Adalet ve Kalkınma Partisi Sakarya Milletvekili Hasan Ali ÇELİK,

OYKA Kağıt'tan Or. Müh. Volkan KUZU

Kandıra Belediye Başkanı Cengiz KAN

Sakarya Arıcılar Birliği Başkanı Mustafa OR

Emekli Or. Müh. Haluk İKİZOĞLU , Pervane Köylü Yusuf BAYRAM

İshak GÜMÜŞOĞLU ve Emekli Or. Müh. Haluk İKİZOĞLU

 Akyazı'dan Yaşar Zımba

İl Genel Meclis Üyesi İlhan YÜKSEK,Karapürçek Belediye Meclis Üyesi Ali YILMAZ,

Zekeriya YILDIRIM, Or.Köy. Kalkındırma Kooperatifi  ve Ziraat Odası Başkanı

İlhan TÜRKER ve Başkomiser Erol TÜRKYILMAZ

Makine İk.Şube Müd. İhsan KÖSE,

Ekrem ÜNAL, Hacı Dursun BOZO, Esat ERBESLER, Osman Nuri KABAKTEPE,

Seyaf BALCI, Osman YILMAZ, Şevki TANRISEVER

Bolu Atılım Kereste Firmasından Abdullah UZUN, Ahmet UZUN

SASKİ Genel Müdürü Rüstem KELEŞ, Genel Müdür Yardımcıları Naci İRİS, Atilla TOPRAK, Çevre Kontrol Koruma Daire Başkanı İbrahim BAL

Babalı Köyü Muhtarı Osman ERTATAR, Mehmet BALCI, Hüseyin UYAR,Hasan GÜÇTEKİN, 

Babalı Köyü Güzelleştirme Derneği Başkanı Mehmet ÖZMEN

Kadastro Müdürlüğü

 

Dilovası Belediye Başkanı Cemil YAMAN ve Teknik Başkan Yarsımcısı Fatih Mehmet DİKİCİ

Fatih Hendek Or.İşletme Müd. Bayram CANKUT

Silvikültür Daire Başkanı Ali ŞİMŞEK, Şube Müdürü Uğur TÜFEKÇİOĞLU, Sakarya İl Genel Meclisi Başkanı

Oktay YILDIRIM, AKP Gurup Başkanı Ali KABA ve Üyeler

Uğur T

 

  

 

Hendek Belediye Başkanı Ali İNCİ

İMİ Şube Müdürü Mehmet KARACA, Adapazarı Orman İşletme Müdürü Nacettin DOĞAN, Müh. Engin İNCE

Sarıkışla Camii İmamı Ali GÜZELDAL,

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf ALEMDAR

Öz Orman-İş Sendikası Adapazarı Bölge Başkanı Adem ÖZ, Yönetimden Celil ÇELİK,T.Bahar ATEŞ

Bölge Müdürümüzün annnesi,babası, yengesi ve yeğeni

İzmit Kavakçılk Ar.Ens.Müdürü Faruk Şakir ÖZAY, Müd.Yrd.Ahmet KARAKAŞ,Müh. Süleyman MEMİŞ,Gölcük Müd. Yrd.Hakan ZEYBEK

Kocaeli İl Çevre ve Orman Müd. Şube Müdürleri Ünal KAYA,M. Sadık BAYBURTLU,

Sakarya İl  Çevre ve Orman Müdürü Erdoğan ŞENOL, Ağaçlandırma Şube Müd.ve İl Müd. Yrd.V. Vedat DİLAVER, Ağaçlandırma Şube Müd. V. Hacer DİLAVER, Müh. Ayşe KİBAR,

57 Or. Kad. Kom. Üyesi Engin KİBAR

Emekli Or. Müh. Ahmet SEYİS

İ.P.Şube Müd. Sebahattin AKYOLLU, İzmit İşl.Müd.Yrd. İsmail SAN, Müh. Nejat ULUDAĞ

 M.İkmal Şube Müd. İhsan KÖSE, Mühendisler Şaban CAN,Ekrem ÖCAL,Cemal BARIŞIK,Engin HARMAN,

Mehmet ŞENYÜZ

Silvikültür Şube Müd. İsmail BEKTAŞ, Müh.Fuat AKTAŞ, Müh. Ayhan ŞİMŞEK, Müh. M.Şenol KIRALİ

Kadastro Komisyonları Başkanları Coşkun KARAOĞLU,Zekeriya BEYAZLI,Cem KORKMAZ, Üye Faruk Bülent YAYLI ve Yaşar KAYA 

Kadastro Komisyonu Başkanı Yaser ASLAN ve Üyesi Serkan BALCI

Kadastro Komisyonları Başkanı Nihat ÇARHACIOĞLU,Muzaffer GEZMİŞOĞLU, Üyeler Nüzhet

KAHRAMAN,Mustafa YEKEN,Osman ÖZMANTAR, Harita Müh. Aynur ERATİLLA ,memur Hasan CANSEVER

Kadastro Komisyonları Koordinatörü Ahmet AKBULUT-Öz Orman-İş Sendikası Şube Başkanı Adem ÖZ

Adapazarı Or. İşletme Müdürü Nacettin DOĞAN, Müd. Yrd. Sinan ADAŞ, M.Kemal ERDOĞAN

Merkez Şefi Serdar KABAKÇI, Yeniköy Şefi Pınar DÖNMEZ, Sayman Yusuf ÇOLAK

,

 

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - Bilgi Sistemleri Dairesi Başkanlığı - E-posta: webbirimi